Хто посадить корупціонерів? – читайте у новому номері газети «Самопоміч»

У газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 8 вересня читайте:

  • Хто посадить корупціонерів? “Самопоміч” вимагає ухвалення закону про антикорупційний суд, щоб справи НАБУ про зловживання топ-чиновників закінчувались вироками.
  • Служити людям, не деспотам. Голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк про основні завдання, які має виконати парламент до кінця 2017 року.
  • Якою буде школа? Що варто знати батьками про новий освітній закон.
  • Не відставка, так перевибори? Мера від “Самопомочі” у Миколаєві будь-якими способами намагаються позбавити посади. Після провалу спроби імпічменту влада заговорила про розпуск міської ради та перевибори.
  • Субсидії “по-новому”. Напередодні опалювального сезону уряд знову змінив правила нарахування субсидій.
  • Визволення чи окупація? “Золотий вересень” 1939 року, як його назвала радянська ідеологічна машина, з погляду міжнародного права був типовою анексією.

Усі номери газети доступні на сайті https://issuu.com/samopomichua

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно отримувати газету двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для цього необхідно:

  1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (по буднях з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00 год.) дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні) та залишити свої дані;
  2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини