«Хто не знає Карпат, той не знає України», – Садовий у Верховині

Кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий закликає зберігати та відроджувати гірські регіони країни.

«Сьогоднішня міцна коляда має «струсити» Київ, повиганятизвідти «жуліків». Вона має дати велику впевненість і надію українцям у цілій державі», – заявив Садовий на фестивалі «Гуцульська коляда» у Верховині.

Він закликав ухвалити законопроект, який передбачає посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів:

«Я би хотів, щоб ідея народних депутатів ствердилася і був ухвалений закон, який дав би більше захисту для людей, які живуть в гірських районах».

Законопроект 6439-д щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів зареєстрований у парламенті ще наприкінці 2017 року.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 8 січня зареєструвала мера Львова, лідера «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового кандидатом у Президенти України на виборах 31 березня 2019 року. У передвиборчій програмі кандидата в Президенти Садовий пропонує повернути українцям контроль за надрами та критичною інфраструктурою, створити ефективний захист від російської агресії, усунути від влади тих, хто очолює корупційні схеми в країні, модернізувати інфраструктуру та запустити економічне зростання.

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини