«Хлопці гинуть на полігонах від зброї, яка купується за бюджетні гроші», – Пастух

Сьогодні на Рівненському полігоні відбувся розрив міномета, в результаті чого троє військових загинуло і 9 — поранені. За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» – це далеко не перший випадок, коли військові гинуть навіть не на лінії фронту, а перебуваючи на полігонах. І гинуть вони через зброю, закуплену сумнозвісним «Укроборонпромом» за державний кошт.

«Ми неодноразово порушували питання «Укроборонпрому», для якого ні попередній уряд, ні теперішній не могли призначити членів наглядової ради. Робота цього концерну має бути спрямована не на виконання завдань певних структур, а на безпеку та користь країни», – наголошує Тарас Пастух.

Під час години запитань до уряду народний депутат звернувся до Прем’єр-міністра врешті виконати цю пряму функцію уряду, а також взяти під особистий контроль події, які відбуваються у Збройних силах, та їх справедливе розслідування.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини