“Хаос на митниці і непомірні штрафи знищують бізнес”, – Роман Семенуха

Таку думку висловив народний депутат, спілкуючись із підприємцями Хмельницького під час робочого візиту.

Зокрема, Роман Семенуха зустрівся із представниками Асоціації директорів ринків, яка об’єднує понад 20 гуртових та роздрібних ринків міста. Ринки у Хмельницькому є місцем роботи понад 30 тисяч людей, а підприємці, які працюють там – активними платниками податків.

“Підприємці сьогодні живуть у страху – у першу чергу через нинішню так звану кампанію Уряду спільно з Держпраці та Пенсійним фондом щодо детінізації зарплат, – зазначив Роман Семенуха. – Немає сумнівів у тому, що сьогодні з боку підприємців є зловживання. Але штрафи розміром у кілька сотень тисяч гривень знищують будь-який бізнес!”.

За словами Романа Семенухи, детінізація має відбуватися поетапно та продумано: у випадку, якщо підприємець порушує трудове законодавство вперше, достатньо відповідного попередження. Мають бути зменшені і драконівські штрафи.

“Майже два роки тому Самопоміч разом з іншими колегами по парламенту напрацювала законопроект 6489, який пропонує відчутно зменшити ці штрафи (в залежності від порушення до 1600-48000 гривень) та чітко регламентувати підстави для позапланових перевірок. Проте проект покривається пилом у парламенті, малий і середній бізнес стогне, а олігархічний продовжує процвітати”.

Ще один біль підприємців – це схеми на митниці. Через завезення товарів “по-сірому” український та іноземні виробники знаходяться в нерівних умовах.

“Ліквідація схем автоматично здорожчає імпортний товар та посилить конкурентоспроможність українських виробників, – вважає Роман Семенуха.- Держава має повернутися обличчям до малого та середнього бізнесу, адже олігархічний його не потребує”.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини