Хакатон – новий формат роботи молоді, – Олена Сотник

Шість цікавих та перспективних проектів розробили учасниками молодіжного хакатону, організованого молодіжним крилом «Об’єднання «Самопоміч», який відбувся у Тернополі.  

Захід зібрав молодих та активних людей з різних регіонів України – Львова, Дніпра, Києва, Харкова, Полтави та інших міст. Учасники безперервно, протягом 36 годин, працювали над ініціативами, які згодом втілять у різних регіонах України.

Як зазначила народний депутат України Олена Сотник, усі проекти націлені на те, щоб молодь залишалася в Україні і брала відповідальність за країну в свої руки.

“Я як представник молодого покоління добре розумію їх проблеми. В першу чергу вони полягають у проблемах самореалізації у власній державі”, – зазначила депутат.

Як зазначила Олена Сотник, хакатон – це новий формат роботи молоді, в основі якого динамічна робота – мозкові штурми, аналіз проблем, дискусії, пошук нових рішень. Його суть полягає в тому, щоб напрацювати багато цікавих ідей і знайти шляхи вирішення проблем, які її турбують.

За її словами, одним із важливим питань, є питання освіти. І проблема не в організації процесу, а в якості та практичному значені отриманих знань. Сьогодні ринок праці на стільки гнучкий та динамічний, що деякі професії «вимирають». Наші фахівці повинні вміти швидко перепрофільовуватись, мати достатньо навиків, щоб легко освоїти нові сфери діяльності.

У результаті спільної роботи уже цієї осені учасники хакатону планують провести фестиваль старапів-2030. На ньому молодь отримає інформацію з приводу цікавих проектів, які вже реалізовані в країні, вчитимуться втілювати власні ідеї, дізнаються про нові спеціальності, яких у сучасних умовах вимагає ринок праці.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини