Громада Рівненщини вимагає від уряду та віце-прем’єра Зубка виконати обіцянку щодо ремонту доріг

Кожен сьомий житель Немовицької громади, що на Рівненщині, підписав звернення до Кабміну з вимогою виконати обіцянку віце-прем’єра Геннадія Зубка відремонтувати дорогу. 

Під час брифінгу в парламенті народний депутат від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Роман Семенуха акцентував увагу на жахливому стані доріг в Україні на цьому прикладі в Рівненській області. 

Парламентар розповідає: «Сьогодні говорять, якщо до населеного пункту немає дороги, то населений пункт зникає і вмирає». 

Таке може трапитися у Немовицькій об’єднаній територіальній громаді (Рівненська область). Місцеві активісти за підтримки «Самопомочі» закликають уряд виконати свої обіцянки та нарешті відремонтувати ключову для цієї ОТГ дорогу, яка з’єднує населені пункти, що входять до складу громади. Мова про дорогу сполученням Немовичі-Тимне, яка нині знаходиться у плачевному стані. 

Активістка ОТГ пані Ольга наголошує: «У нашій державі відбувається реформа децентралізації. Наша Немовицька громада створювалася якраз для того, щоб здобути розвиток. Артерією цієї громади є дорога, яка з’єднує три села, три сільські ради, які об’єдналися. Загальна кількість населення – понад 11 тисяч». 

Вона продовжує: «Ця дорога сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу, а це наповнення бюджету. Наступним кроком буде залучення інвестицій. Тому ця дорога є дуже важливою для нашої громади». 

Крім того, акцентують активісти, посприяти ремонту зазначеної дороги їм обіцяв віце-прем`єр-міністр України Геннадій Зубко. 

Звернення жителів ОТГ з проханням виділили кошти на будівництво дороги буде передано до Кабінету Міністрів. Документ підписали близько 1 700 людей, тобто кожен сьомий житель громади.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини