Голова Енергорегулятора Вовк хоче залишитись на посаді ще на 7 років, — Підлісецький

Чинний голова Нацкомісії з питань регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк намагатиметься 13 квітня подовжити своє перебування на цій посаді.

Конкурсна комісія має розглянути та вирішити, чи допустити Вовка до участі в конкурсі або відмовити через невідповідність критеріям.

Всі, хто слідкує за ситуацією навколо НКРЕКП, обурені самим фактом подачі документів.

Лев Підлісецький, член фракції «Самопоміч» у Верховній Раді коментує:

«Пам’ятаєте війну президентської команди щоб не було повної ротації в НКРЕКП! Потім всі з нетерпінням чекали указу президента по ротації членів! І вперше і вдруге президент досяг свого – зберіг Вовка по максимуму. Аж до травня 2018 року! Але мабуть ще не всі аванси відпрацьовані.

Славний голова НКРЕКП подався знову на конкурс, щоб лишитись на посаді ще на 7 років. Але одна проблема, закон про НКРЕКП не допускає до участі в конкурсі кандидатів, які не мають досвіду в енергетиці менше ніж 5 років.

Побачимо завтра чи незалежна та об’єктивна конкурсна комісія, чи і тут президент виставив свій захисний контроль».

Народний депутат нагадує, що Дмитро Вовк працював раніше в корпорації Roshen, а не в енергетиці.

«На всяк випадок прикріплю біографію Дмитра Вовка з Вікіпедії. До завтра може й змінитись, або корпорація Roshen стане енергетичним підприємством. Принаймні її власник точно в регулюванні енергетики розуміється».

Крім того, Підлісецький нагадує, що відповідного досвіду не має і Антон Гудаченко – близький соратник Вовка, який працює в комісії.

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#13149 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини