Глава МЗС «гріє» інформаційну ванну, в яку мають посадити Зеленського і Путіна, – Оксана Сироїд

Лідерка «Самопомочі» Оксана Сироїд розкритикувала заяву міністра закордонних справ України про те, що українці вимагають у Зеленського взаємодії з Путіним. Замість взаємодії вона пропонує відгородитися від Росії і збудувати летально спроможну армію для відсічі загрози з Росії.

Оксана Сироїд розкритикувала заяву міністра закордонних справ і наголосила, що в умовах війни важливо зберегти національну пам’ять українців. Саме її сьогодні хоче стерти Путін, а Володимир Зеленський сприяє плану російського президента.

 «Історія нації та історична пам’ять – це критична інфраструктура країни. Пам’ять про героїв і ворогів робить країну життєздатною. Тому євреї і поляки дбають про свої поховання, а Росія століттями стирала з лиця землі українські пам’ятні місця. Володимир Путін хоче, щоб ми все забули і пробачили. Вчергове. Якщо ти не пам’ятатимеш, хто твій ворог, – не будеш чинити опору. Володимир Путін хоче нашу пам’ять витерти руками Володимира Зеленського. А той, на жаль, тре на випередження», – прокоментувала заяву міністра закордонних справ лідерка «Самопомочі».

Пам’ять про те, що зробив і продовжує робити агресор, повинна лягти в основу формування відносин з Росією. Тому Оксана Сироїд сформувала чіткі принципи, на яких повинна формуватися політика щодо Росії:

– пам’ятати, що Росія 300 років воює за наше знищення. Томувідгородитися від Росії фізично, юридично, економічно, інформаційно, культурно;

– пам’ятати, що не Росія, а український військовий дав нам мир. Томурозбудовувати летально спроможну армію;

– пам’ятати, що наші союзники з іншого боку кордону;

– пам’ятати кожного, хто воював; кожного, хто загинув чи був поранений і родину його;

– пам’ятати кожного, хто нас вбивав – політично чи фізично – щоб покарати, навіть через 50 років;

– пам’ятати, що Крим і Донбас однаково окуповані території і повертати їх треба тільки разом, інакше «розберуть на органи»;

– пам’ятати і збирати всю інформацію про всі збитки, завдані Росією – від хатинки в Широкиному до «Кольчуг» – щоб виставити рахунки, навіть через 50 років.

 

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини