Глава держави та Головнокомандувач – це конституційний обов’язок, а не телевізійна роль

У зв‘язку із діями Президента України в Золотому партія «Об‘єднання «Самопоміч» наголошує: 

Президент України є Главою держави і Верховним Головнокомандувачем. Це – не телевізійна роль, а конституційний обов’язок. Він персонально несе відповідальність за безпекову політику і не може перекладати цю відповідальність на людей, які обрали його для свого захисту.

Здійснюючи свої повноваження Президент України має керуватися інтересами і безпекою всього Українського народу, його суверенітетом і територіальною цілісністю держави. Відведення військ в умовах активних бойових дій ставить під загрозу територіальну цілісність, безпеку людей, а також боєздатність армії, яка має цю безпеку і цілісність захищати.

Зневага до солдата і ветерана з боку Верховного Головнокомандувача є неприйнятною. Така зневага підриває не лише авторитет Верховного Головнокомандувача серед військових, але і повагу до військових у суспільстві.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини