Газова незалежність від Росії – це питання виживання України

Україна залежить від імпортного газу. Нам багато розповідали про те, що Україна не купує газ в агресора, проте ми все одно купуємо російський газ, тому все одно платимо за нього країні, яка окупувала частину території України.

«Тому видобуток та переробка власного газу має бути пріоритетом держави. Це таке саме питання безпеки, як і захист від військової агресії Росії», – пояснює Оксана Сироїд.

Натомість, відбувається знищення Гнідинцівського газопереробного заводу – найпотужнішого в «Укрнафті». Тільки минулого року чистий прибуток від його діяльності для державного бюджету становив 300 млн грн. Врятувати завод намагаються працівники, звертаючись до влади. Для 1500 людей закриття заводу – це катастрофа, яка залишить їх без роботи. А для України – це катастрофа, яка збільшить залежність від російського газу.

Депутат Вікторія Войціцька звертається до уряду із вимогою вирішити ситуацію, яку вона називає злочинною.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини