Ганебні вимоги щодо встановлення модемів на малі лічильники газу буде скасовано

Дуже важлива новина для малого та середнього бізнесу – ганебні вимоги щодо встановлення модемів на малі лічильники газу буде скасовано завдяки наполегливості та небайдужості споживачів та активній публічній позиції, в тому числі і Об`єднання «Самопоміч».

Сьогодні НКРЕКП ухвалила проект рішення щодо скасування обов’язкового обладнання засобами дистанційного обліку лічильників газу непобутових споживачів з обсягом річного споживання менше 10 тис м куб.

Це значить, приблизно за місяць таке рішення буде офіційно ухвалене. Десятки тисяч малих підприємців, яких тероризували облгази, вимагаючи заміни лічильників і додаткових значних витрат, зможуть спокійно споживати газ з існуючими приладами обліку. Ніяких додаткових витрат не буде. Нові лічильники встановлювати не буде необхідності.

У цьому зв’язку хочу сказати дві речі.

По-перше, я вдячна НКРЕКП за те, що Комісія вчиться чути споживача і здоровий глузд. У мене все ще багато питань до Регулятора, але сьогоднішнє рішення дає надію, що принаймні частину з них можна буде вирішити на благо України і українських споживачів.

І по-друге. Я вдячна сотням підприємців, які не здалися і не змирилися з шантажем облгазів. Натомість вимагали справедливості і скасування абсурдного за своєю суттю рішення про дистанційних облік малих обсягів газу. Я чула цю вимогу на зустрічах у всіх регіонах країни.

Це завдяки вашим скаргам Регулятору, вашому тиску через усі можливі канали несправедливе рішення буде скасоване.

І це, до речі, приклад для всіх інших – тих, хто страждає від несправедливості сьогодні.

Нам усім слід об’єднуватися і захищати свої права.

Нас почують лише тоді, коли наші спільні справедливі вимоги будуть лунати чітко і голосно!

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті