Фракція «Самопоміч»: Ви нас не застрашите!

Поки олігархи спокійно не тільки ходять країною, але й цинічно розграбовують український бюджет, поки їхні васали в цьому залі і поза його межами плюють в очі і кажуть, що дощ падає, поки не покараний жоден із тих, хто завів в Україну війну, хлопці і дівчата, які повстали проти свавілля деспотії і корупції, сьогодні в тюрмах. І не один.

Сьогодні у Запоріжжі був заарештований та доправлений до Харкова голова обласної організації «Самопоміч» Владислав Марченко. Чому Харків? Тому що безапеляційно виконує всі інструкції Банкової, а саме у цій, абсолютно політично вмотивованій справі, Адміністрація Президента сказала: «Посадити!»

Цією операцією особисто керує заступник голови СБУ Демчина. Цією операцією особисто займається Генеральний прокурор. Чому? Бо найважливіше для них — дискредитувати тих, хто бореться проти тиранії і свавілля.

На людей у Запоріжжі протягом року чинили знущання і тиск. Вони вистояли — волею Господньою та підтримкою людей. Але деспотія їм цього не пробачає, тому вдалася до шантажу з використанням найвищого органу в державі — Адміністрації Президента. Це — ганьба.
Настав час сказати ні. Ми не піддамося ніколи. Ми всі готові стати перед судом. Але справедливим судом, а не керованим тими, хто обкрадає українську державу і кидає її у війну.

Ви нас не застрашите, а навпаки — зберете навколо нас людей, які дадуть відсіч тим, хто руйнує українську державність.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини