Фракція «Самопоміч» у Харківській облраді виключила зі складу депутата Назара Ванюшина

Фракція «Самопоміч» у Харківській обласній раді ухвалила рішення про виключення зі свого складу депутата Назара Ванюшина.

Це відбулося у зв’язку із вступом депутата  до депутатського об’єднання «Єдність та розвиток Харківщини», куди також увійшли представники БПП, «Відродження», Опозиційного блоку та інші колишні регіонали.

«Совок в головах, рабство і шалений страх втратити владу. Саме це керує ініціаторами й виконавцями, депутатами Харківської обласної ради, які сьогодні утворили міжфракційне об’єднання «Єдність та розвиток Харківщини». Так собі «ширка», широка коаліція, куди, звісно, увійшли депутати БПП та всі колишні регіонали, – прокоментував ситуацію народний депутат, голова Харківського  обласного  осередку «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха. – Насправді така нова депутатська «сім’я» обласних депутатів утворена вже дуже давно. Саме цими голосами в облраді ухвалюється більшість рішень. Вона діє і у Верховній Раді, і в багатьох інших радах. Вдячний фракції «Самопоміч» за послідовну й принципову позицію. Ця «ширка» вчергове показує, хто є в справжній опозиції».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини