Фракція «Самопоміч» – лідер у рейтингу підтримки реформаторських законів у 2016 році

Народні депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді за підсумками 2016 року стали лідерами у голосуванні за реформаторські закони.

«Коли в лютому цього року ми приймали рішення про перехід в опозицію, ми одразу домовилися, що не будемо діяти за комуністичним принципом «чим гірше – тим краще». І в коаліції «Європейська Україна», і в опозиції ми підтримували і підтримуємо усі пропозиції уряду та Президента, якщо вважаємо їх корисними для суспільства. І надалі будемо підтримувати і самі будемо пропонувати, починаючи із закону про антикорупційний суд», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Як зауважила народний депутат «Самопомочі» Вікторія Войціцька, результати втілення цих реформ будуть відчутні не одразу, однак спільними зусиллями необхідно забезпечувати їх прийняття та контролювати впровадження.

«У багатьох випадках реформи необхідно активно захищати від нападів та саботажу старої України. Певні реформи вимагають подальших кроків з боку уряду задля їх реалізації і, на жаль, є випадки свідомого гальмування розробки і прийняття вторинного законодавства.

Але шлях здолає той, хто йде. Тому не зупиняємось. Гуртуємось разом задля прийняття реформаторських законів та забезпечення їх втілення. Контролюємо виконавчу владу на кожній ланці», – наголошує Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини