Фермери стали на захист добровольців, які боронили їх від рейдерів

Бійців добровольчих батальйонів, які допомагали людям боротися з рейдерами, переслідують українські силові структури. Про це на прес-конференції «Фермери стали на захист добровольців, які захищають їх від рейдерів» розповіла співорганізатор ГО Бізнес Варта Тетяна Козаченко.

За її словами, звинувачення, які їм закидають, можуть бути висунуті всім, хто брав участь в АТО. Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович додає: «Я, як у недавньому минулому практикуючий адвокат, хочу сказати, що за двадцять років мого професійного досвіду такої масової хвилі рейдерства я не бачив. Це надзвичайно серйозна загроза для всієї держави. Якщо ми й надалі рухатимемося шляхом, де не діє право, де злочинці не притягаються до відповідальності, де люди, селяни, з вилами змушені, як у середньовіччі, ставати та захищати свою власність, то ризикуємо просто втратити державу. Ми є надзвичайно близько до тої межі, після якої повернення не буде. Країна, люди, громадяни чекають конкретних дій щодо розслідування та притягнення до відповідальності. Замовчати це не вдасться».

Нагадаємо, цими днями суд у Маріуполі обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для двох учасників наметового табору на Грушевського та активістів блокування схем збагачення олігархів. Мова про Леоніда Литвиненка та Анатолія Виногродського. Першого викрали у Новоград-Волинському, де чоловік з побратимами блокував контрабанду російського палива до України. До схеми причетний кум Володимира Путіна Віктор Медведчук. Другого схопили у Києві. Виногродського заарештували через те, що він захищав селян, які стали жертвами рейдерів. 

Раніше політична рада «Об’єднання «Самопоміч» заявила, що влада переслідує особистих ворогів, а не тих, хто руйнує нашу державу. Нині у центрі їх уваги, сказано в офіційній заяві, опинилися активісти, які уже декілька тижнів на вулиці Грушевського вимагають від влади прийняття антикорупційних та антиолігархічних законів.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини