«Фарммафія та олігархат не хочуть впроваджувати справжню медичну реформу, тому вона має робитися знизу», – Олег Березюк

Цими днями голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк із робочими візитами відвідує медичні заклади та спілкується з лікарями та медсестрами у селах та містечках Івано-Франківської, Львівської та Волинської областей.

«Саме з освіти лікарів, медсестер, свідомості органів місцевого самоврядування, які мають дбати про свої ФАПи та лікарні й змушувати центральну владу змінювати медицину в Україні, має робитись медична реформа в Україні, яку сьогодні блокує олігархічна влада і фармакологічна мафія», – переконаний народний депутат.

До таких поїздок регіонами залучили представників Міжнародної програми Сhildren’s Medical Care Foundation, яка протягом 35 років працює в Центральній Європі та останні 10 років — в Україні. Вони вже ознайомили лікарів у Тисмениці та Коломиї на Прикарпатті, Ковелі та Луцьку на Волині та селах Оселя і Черчик Львівської області із реальними можливостями отримати якісне навчання та стажування в сучасних світових клініках.

«Настрої серед медиків різні. Є песимістичні, адже зараз медицина тримається на плечах пацієнта та його грошах, а з іншого боку — на ентузіазмі лікаря та медсестри.

Проте також є і натхненні люди, які хочуть і будуть працювати. Галицький вислів «Наша сила в нас самих, світ належить до сильних» має бути в кожній галузі, особливо — у медицині. Якщо так не буде — не буде ні лікарів, ні пацієнтів», – наголошує Олег Березюк.

«Нам усім необхідна медична реформа, яка допоможе зробити справді якісний стрибок у розвитку охорони здоров’я. Формула «гроші ідуть за пацієнтом», яка є основою реформи, допоможе фаховим лікарям незалежно від того, де вони працюють — чи у великих лікарнях, чи в акушерських пунктах, отримувати належне фінансування для роботи», – зазначає депутат Львівської облради Парасковія Дворянин.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини