Фальсифікації на 94 окрузі: ОВК незаконно замінила усіх представників «Самопомочі»(відео)

https://youtu.be/sOyiASGLTXE

У 94 окрузі на Київщині (Обухівський та Васильківський райони)  окружна виборча комісія незаконно замінила представників від партії «Об’єднання Самопоміч» на невідомих людей, яких партія не пропонувала і не погоджувала.
Як повідомив керівник штабу «Самопомочі» Олег Лаврик, до 3 липня партія подала в Окружну виборчу комісію списки членів дільничних комісій, але 2 дні тому всі члени виборчих комісій у 94 окрузі були незаконно замінені без відома партії.
«У суботу на засідання ОВК «Самопоміч» подала подання, щоб замінити членів комісій. Однак на cвоєму засіданні ОВК відхилила ці подання. Ми звернулися до поліції І ЦВК. Вночі ЦВК зобов’язала Окружну виборчу комісію ще раз розглянути  подання «Самопомочі». Але на ранковому засіданні у неділю його знову відхилили», – наголошує Олег Лаврик.
За словами керівника штабу партії, внаслідок цих дій ОВК на дільницях працюватимуть 182 невідомих члени комісій. З них 34 – це керівні посади – голови, заступники голів та секретарі комісій.
«Очевидно, що є намагання масово сфальсифікувати результати виборів ще до їх початку. Вимагаємо від міністра внутрішніх справ негайно втрутитися і розслідувати ситуацію на 94 ОВК», – наголосив Олег Лаврик.

object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини