Заява “Самопомочі” щодо подій у “Волі”

“Самопоміч” йшла на виборчий союз з партією “Воля” а також з іншими середовищами Майдану

(експерти, добровольчі батальйони і т.д.), розуміючи всі ризики політичного партнерства в українських умовах.

Ми бачили в наших союзниках близьких нам по духу людей. Такі постаті як Єгор Соболєв, Сергій Іванов, Вікторія Войціцька, Павло Костенко переконали нас, що об’єднання є правильним та ідейним. І ми впевнені, що воно так і є.

На жаль успіх “Самопомочі” на виборах призвів до того, що бренд “Волі” в очах декого став надто цінною здобиччю.

Що це означає для “Самопомочі”:
– Ми не знімаємо своєї відповідальності за жодного депутата-представника “Волі”, обраного за списками “Самопомочі”. Остання їхня заява свідчить, що вони чітко відмежовуються від некоректних заяв з боку деяких партійців “Волі”, готові сумлінно виконувати свої депутатські обов’язки в рамках єдиної фракції “Самопомочі” у ВР.

– Юрій Дерев’янко, прізвище якого згадується в контексті останніх подій в середовищі “Волі”, не йшов у списках “Самопомочі”. Він балотувався у мажоритарному окрузі на Івано-Франківщині без нашої підтримки.

Ми закликаємо усіх представників “Волі” в цивілізований спосіб вирішити внутріпартійний конфлікт та зайнятись більш корисними для країни справами.

Для “Самопомочі” на даний момент пріоритетними є три справи:

– створення професійного коаліційного уряду, який буде здатний відповідати на виклики завтрашнього дня

– вирішення тактичних та стратегічних завдань обороноздатності країни

– підготовка бюджету 2015 року

object(WP_Term)#7880 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(4) "News" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(4) "News" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
News