Якщо держава не виділить гроші на зброю, їх збиратимуть волонтери, — Семенченко

Командир добровольчого батальйону “Донбас”, кандидат у нардепи від партії “Об’єднання “Самопоміч” Семен Семенченко під час візиту в США провів низку зустрічей з представниками Конгресу.

Головна тема — надання допомоги Україні в умовах ситуації, яка склалася на Донбасі.

Зокрема, українська делегація провела зустрічі у Пентагоні, де домовились про 4-тижневі курси навчань для українських бійців.

В Україні проводитимуть тренінги по системі “Дельти”, “Морських котиків”,
— повідомив командир добровольчого батальйону “Донбас”,кандидат у нардепи від партії “Об’єднання “Самопоміч” Семен Семенченко.

Разом з тим, було проведено переговори щодо закупівлі озброєння, на яке не потрібно дозволу американського Конгресу. Йдеться про контракти на поставку партій вартістю до 1 мільйона доларів.

З допомогою безпілотників ми можемо отримати перевагу на рівні малої авіації,
— каже Семенченко.

За словами комбата, питання закупівель зброї лобіюватимуть через державні структури. Якщо ж таких коштів не буде виділено, їх збиратимуть на волонтерських засадах, а вже потім переводитимуть на рахунки держструктур, які й проводитимуть закупівлі.

object(WP_Term)#7881 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(4) "News" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(4) "News" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
News