Система державних закупівель потребує реформування, – представник Об’єднання “Самопоміч”

За словами адвоката, представника Об’єднання “Самопоміч” Вікторії Пташник, система державних закупівель є найпріоритетнішою в своєму реформуванні і вона має бути електронною.

Мені дуже подобається концепція того, що рекомендують нам грузинські експерти: система, де всі бачать все, де кожен громадянин може зайти і подивитися хто закуповує, хто переможець, хто учасник, за якою ціною і, мабуть, що тільки за такої системи малий бізнес буде розуміти, що він також може брати участь, і що він зможе перемогти у цих тендерах, незважаючи на те, що він є малим бізнесом. На жаль, цього сьогодні не відбувається, – розповіла Пташник.

Також вона додала, що за даними грузинських експертів, Україна втрачає кожен день 100 млн грн через непрозорість даної системи.

object(WP_Term)#7881 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(4) "News" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(4) "News" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
News