Електронне урядування — один з елементів розвитку країни, — Скрипник

Кандидат у народні депутати від “Об’єднання “Самопоміч” Олексій Скрипник в інтерв’ю Телеканалу новин “24” сказав, що електронне урядування суттєво зменшить корупцію в країні.

За словами Скрипника, Україна займає 6 місце в світі по розвитку ІТ. І займає перше місце по невикористанню ІТ у своїй країні.

Ми мусимо це поміняти, і зробити це так, щоб електронне врядування було одним із елементів розвитку країни і доступу громадян до чиновників до держави. Це зекономить нам мільярди, час для впровадження електронного врядування орієнтовно від 2 до 5 років,
— каже Олексій Скрипник.

“Це дасть можливість громадянам розуміти, що відбувається в державі, посилати запити, на які країна змушена буде відповісти”, — зазначив кандидат в депутати.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини