Львів Луцьк Рівне Вінниця Хмель- ницький Тернопіль Житомир Чернівці Чернігів Суми Полтава Харків Луганськ Донецьк Дніпропетровськ Черкаси Кропивницький Одеса Миколаїв Запоріжжя Херсон Ужгород Івано- Франківськ Сімферополь Київ
Черкаська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1) В'ячеслав Скічко, військовий волонтер;
2) Діна Жук-Вербова;
3) Наталія Коваль.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Оксана Сироїд,
3) Тетяна Острікова,
4) Ірина Сисоєнко,
5) Олег Лаврик

Читати детальніше
Чернігівська область
Чернівецька область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1) Ірина Ткачук, доцент Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича;
2) Оксана Лелюк, викладач;
3) Роман Клічук, підприємець-ресторатор та меценат відповідно.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Оксана Сироїд,
3) Роман Семенуха,
4) Олег Лаврик,
5) Ірина Сисоєнко

Читати детальніше
АР Крим
Дніпропетровська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Юрій Акуленко, приватний підприємець,
2. Юлія Полівода – фахівець в ІТ-сфері,
3. Ірина Туровська – приватний підприємець,
4. Сергій Ганжа – керівник ІТ-компанії,
5. Анатолій Івахно – керівник громадської організації.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Роман Семенуха,
2) Олег Березюк,
3) Оксана Сироїд,
4) Тетяна Острікова,
5) Олег Лаврик

Читати детальніше
Донецька область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1) Кочуков Дмитро, адвокат;
2) Міма Олександр, підприємець;
3) Максим Лисенко.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Роман Семенуха,
3) Олег Лаврик,
4) Оксана Сироїд,
5) Тетяна Острікова

Харківська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Віктор Кисіль, доцент ХНУ імені Каразіна, депутатХарківської обласної ради.
2-3. Олександр Котуков, депутат Харківської обласноїради, один з засновників Харківського осередку”Самопомочі”, доцент Харківського регіональногоінституту державного управління НАДУ приПрезидентові України.
2-3. Тетяна Бідняк, відома харківська військоваволонтерка БФ «Help Army», голова фракції”Самопоміч” в Харківській облраді.
4. Марія Мезенцева, депутатка Харківської міськоїради
5. Віталій Бушковський, депутат Харківської обласної ради.


Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Роман Семенуха,
2) Олег Березюк,
3) Оксана Сироїд,
4) Тетяна Острікова,
5) Ірина Сисоєнко

Читати детальніше
Херсонська область
Хмельницька область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
Лілія Брухнова, головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру
Микола Янчук, лікар-проктолог Хмельницької обласної лікарні
Борис Беньковський, підприємець
Людмила Панфілова, депутатка Волочиської міської ради
Наталя Коваль, депутатка Хмельницької обласної ради

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Ірина Подоляк,
2) Тетяна Острікова,
3) Олег Березюк,
4) Роман Семенуха,
5) Оксана Сироїд

Читати детальніше
Івано-Франківська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
Василь Кіндій
Микола Шіляк
Сергій Коцюр
Юрій Кікінчук
Оксана Меланюк
Наталія Захарова

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Оксана Сироїд,
3) Олег Лаврик,
4) Любомир Зубач,
5) Тетяна Острікова

Читати детальніше
Кіровоградська область
23 травня
Київська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Ольга Бабій, депутатка Київської обласної ради
2. Юрій Опенько, приватний підприємець, депутатКиївської обласної ради
3. Роман Кудь, директор ТОВ «Управляюча компанія«Житлосервісбуд», депутат Фастівської міської ради
4. Паата Давітідзе, приватний підприємець, депутатОбухівської міської ради
5. Наталія Бігарі, завідувач амбулаторії у м. БілаЦерква, депутат Київської обласної ради
6. Сергій Бунін, Голова громадської благодійноїорганізації «Ліга підтримки вітчизняноговиробника», директор ТОВ «Грант», депутатКиївської обласної ради
7. Сергій Кармазін, приватний підприємець, депутатКиївської обласної ради

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Ірина Сисоєнко,
2) Роман Семенуха,
3) Олег Березюк,
4) Олег Лаврик,
5) Оксана Сироїд

Читати детальніше
Луганська область
25 травня
Львівська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Парасковія Дворянин – депутатка Львівської обласної ради, викладачка кафедри радіомовлення та телебачення ЛНУ імені І. Франка
2.Роман Кізима, депутат Львівської обласної ради;
3. Інна Свистун, депутатка Львівської обласної ради;
4. Павло Бакунець, міський голова Яворова;
5. Любов Голубіцька, депутатка Бориславської районної ради;
6. Вікторія Довжик, депутатка Львівської міської ради, радниця міського голови;
7. Олександр Зозуля, міський голова Перемишлян;
8. Юрій Мельник, адвокат, керівник фракції у Львівській міській раді;
9. Оксана Шваюк, волонтерка, депутатка Кам’янка-Бузької міської громади;
10. Андрій Поврозник, депутат Стрийської міської ради.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Олег Лаврик,
3) Любомир Зубач,
4) Оксана Сироїд,
5) Сергій Кіраль

Читати детальніше
Миколаївська область
Одеська область
27 травня
Полтавська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1) Вячеслав Кущинський, юрист;
2) Людмила Глущенко;
3) Ігор Шацький;
4) Віталій Ракочій

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Роман Семенуха,
3) Оксана Сироїд,
4) Олег Лаврик,
5) Анна Романова

Читати детальніше
Рівненська область
19 травня
Сумська область
26 травня
Тернопільська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1) Віталій Фидрин, ветеран російсько-української війни;
2) Віталій Попків;
3) Наталя Масник.

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Тарас Пастух,
2) Олег Березюк,
3) Оксана Сироїд,
4) Тетяна Острікова,
5) Олег Лаврик

Читати детальніше
Вінницька область
18 травня
Волинська область
17 травня
Закарпатська область
25 травня
Запорізька область
25 травня
Житомирська область
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради
2. Юлія Лефтер, секретар Бердичівської міської ради
3. Олександр Рибак, громадський діяч, депутат Житомирської міської ради
4. Віктор Курбатов, депутат Баранівської міської ОТГ
5. Петро Піковський, перший заступник міського голови м. Малин. Військовий волонтер


Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Олег Березюк,
2) Оксана Сироїд,
3) Олег Лаврик,
4) Роман Семенуха,
5) Тетяна Острікова

Читати детальніше
Місто Київ
Пріоритет представництва від регіону матимуть:
1. Григорій Маленко, підприємець
2. Наталія Манойленко, депутатка Київради, юрист

Рейтинг ТОП-5 народних депутатів:
1) Оксана Сироїд,
2) Олег Березюк,
3) Руслан Сидорович,
4) Роман Семенуха,
5) Олег Лаврик

Читати детальніше