Дуже важливо, щоб підконтрольні Україні міста Донбасу успішно розвивались, – Андрій Садовий

Схід і Захід разом. Лідер Об’єднання «Самопоміч” Андрій Садовий відвідав Слов’янськ та Краматорськ на Донеччині у рамках дружнього діалогу між містами Urban Talks.

«Дуже важливо, аби підконтрольні Україні міста Донбасу успішно розвивались, адже тут є величезний потенціал. Сподіваюсь, обмін ідеями допоможе нам почерпнути один в одного щось нове», — сказав Андрій Садовий.

Лідер «Самопомочі» наголосив, що Краматорськ отримав великий шанс, коли вимушено став центром Донецької області після вторгнення окупанта в Україну у 2014 році.

А у Слов’янську є як і прекрасні патріоти-активісти, які кожного дня борються за українську справу на Донеччині, так і ті, чию прихильність Україні ще треба завоювати:«Це — чесна і неприкрашена штучним блиском Україна. Це — реальність. Але я побачив велику кількість людей, які готові боротись за майбутнє свого краю, і вони викликають величезну повагу. Разом – ми сила!».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини