«Думайте про Україну», – Садовий подарував значок прапора Андрію Богдану

Лідер «Самопомочі» в прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» вручив Голові Адміністрації Президента Андрію Богдану значок із зображенням національного прапора України.

Політик запропонував Андрію Богдану замінити цим значком символіку Зеленського, яка залишилась у нього на піджаку після інавгурації, зі словами: «Думайте про Україну».

Садовий наголосив, що через Голову Адміністрації Президента має пройти близько трьох тисяч кадрових указів. «І від того, наскільки чесними і відповідальними будуть люди, яких будуть призначати, залежить майбутнє нашої країни.

Ще одна річ мене збентежила. Дуже багато говорилося, як будуть перемагати партії, як буде перемагати «Слуга народу». В принципі, Голова Адміністрації, Президент і голови обласних адміністрацій, яких він має призначати, мають займатися країною, розвитком регіонів. Тому що я працюю 14 років і пам’ятаю голів адміністрацій – вони всі займалися виборами і перемогою провладного кандидата чи партії. Але це не є правильно».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини