Дрік – Вілкулу: «Спочатку ви запрошуєте війну в Україну, а тепер брехливо обіцяєте її зупинити»

«Війну в Україну привів лідер Партії регіонів, членом якої ви були, і в уряді представників якої ви працювали. Саме він звернувся до Путіна з проханням ввести в Україну війська. То чому спочатку ви запрошуєте війну в Україну, а тепер брехливо обіцяєте її зупинити?»

Із таким запитанням антикорупційна активістка, 3-й номер у списку «Самопомочі» до парламенту Олександра Дрік в ефірі ток-шоу «Свобода слова» звернулася до лідера Опозиційного блоку Олександра Вілкула.

Також вона нагадала нинішньому кандидату в народні депутати, що в Україні є одна державна мова.

«Якщо вам мова, якою зобов’язані говорити державні посадовці, не подобається, то, будь ласка, не йдіть на посади в державні органи», – наголосила Дрік.

Нагадаємо, ініціаторкою та співавторкою закону про мову була народна депутатка від «Самопомочі» Ірина Подоляк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини