«Досить витрачати гроші платників податків на пільги для депутатів та чиновників», – Ірина Сисоєнко

Вчора Комітет з охорони здоров‘я підтримав законопроект 8221, ініційований народним депутатом від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Іриною Сисоєнко, який передбачає скасування медичних пільг для депутатів.

Як пояснюють розробники законопроекту, запропоновані зміни необхідні, аби припинити нарощування соціального розшарування, створити гідні та рівні умови, адже належне забезпечення пріоритетності охорони здоров’я – одна з обставин для реального поліпшення умов життя кожного громадянина України.

«Народні депутати мають одержувати медичну допомогу, як кожен звичайний громадянин України. 

Комітет з охорони здоров‘я підтримав мій законопроект. Сподіваюсь, він якнайшвидше буде підтриманий і у парламенті.

Всі мають бути рівними у праві на отримання медичної допомоги.  Держава повинна дбати про усіх громадян однаково, незалежно від статусу. Це наше конституційне право!» – коментує Ірина Сисоєнко. 

Як відомо, держава щороку витрачає бюджетні кошти на пільги народним депутатам. За словами Ірини Сисоєнко, ці витрати є недоцільними і мають бути спрямовані на інші важливі потреби.

«Досить витрачати гроші платників податків на пільги для депутатів та чиновників», – підсумовує Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини