Донеччина, Харківщина, Тернопільщина та Київщина проголосували за «відкритими списками» «Самопомочі»

Сьогодні у чотирьох обласних організація «Об’єднання «Самопоміч» відбулись загальні збори партійців для формування списку партії на майбутні парламентські вибори.

Нагадаємо, партійці наразі рейтингують чинних членівфракції в парламенті, а також представників регіональнихосередків. При цьому, ще одну третину майбутньогосписку «Самопомочі» зарезервовано для громадськихактивістів, незалежних експертів та потенційнихсоюзників. 

Усі члени партії відповідної обласної організаціївизначають порядковий номер кандидата у робочомусписку шляхом таємного голосування з використаннямбюлетенів.

 

Результати голосування партійців Донецької обласної організації:

Представники області:

1. Кочуков Дмитро, адвокат, депутат Слов’янськоїміської ради
2. Міма Олександр, голова обласної організації, підприємець
3. Максим Лисенко, голова обласної молодіжноїорганізації
4. Марина Чуйко, юрист
5. Юрій Тельбізов, підприємець

 

Народні депутати:

1. Олег Березюк
2. Роман Семенуха
3. Олег Лаврик
4. Оксана Сироїд
5. Тетяна Острікова

 

 

Як проголосувала Тернопільщина?

Представники області:

1. Віталій Фидрин, голова фракції «Об’єднання«Самопоміч» в Тернопільській обласній раді, ветеранвійни, учасник блокади на крові
2. Віталій Попків, член партії «Об’єднання«Самопоміч», підприємець, активіст
3. Наталя Масник, депутат Тернопільської обласноїради «Об’єднання «Самопоміч», керівниксоціальними проектами в Тернопільськомублагодійному фонді «Карітас»
4. Олег Грушицький, голова молодіжного крила«Об’єднання «Самопоміч» в Тернопільській області

 

Народні депутати:

1. Тарас Пастух
2. Олег Березюк
3. Оксана Сироїд
4. Тетяна Острікова
5. Олег Лаврик

 

 

Підсумки рейтингування на Харківщині

Представники області:

1. Віктор Кисіль, доцент ХНУ імені Каразіна, депутатХарківської обласної ради.
2-3. Олександр Котуков, депутат Харківської обласноїради, один з засновників Харківського осередку”Самопомочі”, доцент Харківського регіональногоінституту державного управління НАДУ приПрезидентові України.
2-3. Тетяна Бідняк, відома харківська військоваволонтерка БФ «Help Army», голова фракції”Самопоміч” в Харківській облраді.
4.       Марія Мезенцева, депутатка Харківської міськоїради
5.       Віталій Бушковський, депутат Харківської обласної ради.

 

Народні депутати:

1. Роман Семенуха
2. Олег Березюк
3. Оксана Сироїд
4. Тетяна Острікова
5. Ірина Сисоєнко

 

 

Як віддала свої голоси Київська обласна організація?

Представники області:

1. Ольга Бабій, депутатка Київської обласної ради
2. Юрій Опенько, приватний підприємець, депутатКиївської обласної ради
3. Роман Кудь, директор ТОВ «Управляюча компанія«Житлосервісбуд», депутат Фастівської міської ради
4. Паата Давітідзе, приватний підприємець, депутатОбухівської міської ради
5. Наталія Бігарі, завідувач амбулаторії у м. БілаЦерква, депутат Київської обласної ради
6. Сергій Бунін, Голова громадської благодійноїорганізації «Ліга підтримки вітчизняноговиробника», директор ТОВ «Грант», депутатКиївської обласної ради
7. Сергій Кармазін, приватний підприємець, депутатКиївської обласної ради

 

Народні депутати:

1. Ірина Сисоєнко
2. Роман Семенуха
3. Олег Березюк
4. Олег Лаврик
5. Оксана Сироїд

 

 

Результати попередніх голосувань та дати наступних зборів у інших осередках тут.

 

object(WP_Term)#8580 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4027) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4027) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини