«Доки політики і державні службовці не перестануть сідати за кермо в нетверезому стані, доти цього не перестануть робити люди», – Сироїд

Сьогодні народні депутати ухвалили законопроект щодо запобігання смертності на дорогах, який передбачає посилення кримінальної відповідальності за створення ДТП водіями у нетверезому стані.

На переконання віце-спікера парламенту Оксани Сироїд, насправді така надмірна відповідальність призведе, на жаль, до того, що будуть переслідувати, як це завжди робилося, людей за «три колоски», а депутати і далі будуть захищені своєю недоторканністю.

«Пригадаймо історію, яка сталася із народним депутатом, який у стані сп’яніння поранив людину – мало того, що він не був достатньо тверезим за кермом, а ще й завдав шкоди здоров’ю людини. Чи був цей народний депутат покараний? Чи було в залі подання про зняття з нього депутатської недоторканності? Чи завершилося слідство? Чи ми почули історію? Ні, ми не почули. То як люди можуть повірити, що ці депутати будуть справді боротися за те, щоби на дорогах не було п’яних водіїв?» – акцентує Оксана Сироїд.

Віце-спікер вважає, що ситуація із ДТП на дорогах суттєво покращиться тоді, коли перестануть нетверезими на дороги виїжджати політики, поліцейські очільники, прокурори, судді, їхні діти: «Якщо це станеться, повірте мені, п’яних на дорозі стане набагато менше».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини