До зустрічі під Радою, друзі! — Єгор Соболєв
Є один добрий наслідок останніх засідань регламентного комітету Ради.

Кожен громадянин і кожна громадянка мають можливість ясно побачити, як обрані ними до Парламенту ЇХНІ представники плюють на них, на закони – на все, окрім власного бажання далі збагачуватися.

За рахунок кожного громадянина і кожної громадянки.

Насправді це відбувається щодня. Але щодня більшість людей не звертає на це уваги. Дозволяє себе обманути на виборах і безкарно обманювати між ними.

До речі, екс-соратник Валерія Пустовойтенка, Олександра Мороза, Віктора Ющенка та нинішній соратник Петра Порошенка Юрій Луценко є прекрасним доказом цього. І з понеділка він старається якомога яскравіше показати, який він Генпрокурор якраз у розрахунку, що на майбутніх виборах люди знову йому повірять.

Але сьогодні у кожного громадянина і кожної громадянки є всі можливості усвідомити, хто та як від їхнього імені управляє державою.

І припинити це.

Я не закликаю зараз для нової революції. В нас ще є всі можливості далі розвиватися еволюційним шляхом.

Але – як румуни (на фото), як американці, як всі успішні нації – ретельно контролюючи роботу свого Парламенту, Уряду, Президента.

У понеділок я з колегами на погоджувальній раді Парламенту буду вимагати від спікера Андрія Парубія вже у вівторок винести на голосування зняття недоторканості з усіх шести депутатів, право розслідувати дії яких просять Антикорупційне бюро разом з Антикорупційною та Генеральною прокуратурами.

Але, щоб це сталося, треба, щоб у вівторок з 09:00 ранку під Парламентом зібралися тисячі людей.

І щоб сотні тисяч – слідкували за кожним голосуванням. Поіменно.

При потребі збори навколо Ради треба буде повторити вранці у четвер. І все вийде.

Як вже не раз виходило у цьому Парламенті. І з Сергія Клюєва, і з Вадима Новинського недоторканість знімалась з не меншим спротивом. І регламентний комітет діяв так само.

Але коли громадяни і громадянки будуть контролювати свій Парламент, він буде працювати на них.

До зустрічі під Радою, друзі

 

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті