«До всіх міст в Україні має бути однакове ставлення», – Садовий про децентралізацію

Децентралізація здебільшого прийшла у великі міста. Менші – їх до 30%, жодної гривні від податку на прибуток не мають, тому ледве виживають.

Про це в ефірі ток-шоу «Свобода слова» сказав лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«У нас так багато говорили про успіхи децентралізації, що вже забули, для чого це все робиться – це робиться для людини. Щоб людина мала якісні послуги в медицині, освіті. Тому до всіх міст в Україні має бути однакове ставлення, і держава має банально не заважати», – сказав Садовий.

Політик також запропонував ліквідувати всі обласні державні адміністрації: «Користі від них немає. Там працює дуже багато людей, а треба робити невеликі офіси для координації міст з урядом. І це має бути урядова структура».

Нагадаємо, у своїй передвиборчій програмі «Самопоміч» пропонує  50% зібраних на місцях податків залишати в громадах та забезпечити рівний доступ містам до податку на доходи фізичних осіб.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини