“Для партнерства дуже важливо працювати за правилами” – Єгор Соболєв

Сьогодні у Верховній Раді ми побачили протистояння світу Віктора Януковича та світу Євромайданівців.

Про це в ефірі 5 каналу заявив заступник голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв.

“З одного боку добре, щоми сформували Уряд в якому чимоло людей, які не є політиками і прийшли працювати в Кабмін, тому що є фахівцями у своїй сфері і вже показали себе як ефективні мененджери. І добре, що у політичних сил вистачило мудрості їх туди делегувати. Але в той же час, ми бачимо, що є окремі “рішали”, які намагаються просто використати ситуацію – комусь щось дати і щось за це отримати. Все решта їх не цікавить”, – констатував депутат.

За його словами ситуація, коли прізвища майбутніх міністрів оголошуються перед самим голосуванням, не відповідає тим принципам, навколо яких створювалася коаліція.

“Півтора тижні тому, одразу після підписяння коаліційної Угоди ми просили Прем’єр-міністра почати підбирати виконавців написаного в Угоді, і почати обговорювати кандидатури в Уряд. Натомість імена претендентів ми дізналися лише сьогодні зранку. У підсумку до голосування ми встигли дуже швидко поговорити з 7 міністрами, яких ми не знали, адже деякі з них є відомими лише у досить вузьких експертних середовищах, а з 4 просто не встигли поспілкуватися. Відповідно питання – як голосувати за тих, кого ти не знаеш?”, – зауважив парламентар.

Також Соболєв виказав застереження щодо ініціативи створення Міністерства інформації.

“Сама логіка створення такої установи суперечить тому, що ми закладали в коаліційну Угоду, у якій власне відобразили намір зменшити втручання держави і посилити незалежність медіа. Крім того, це питання було запропоноване на розгляд депутатами без попереднього обговорення на раді коаліції. Такі речі безумовно засмучують”, – зазначив він.

Головне, чому на думку депутата має навчити другий сесійний день, це усвідомленню необхідності роботи за новими принципами.

“Для партнерства дуже важливо працювати за тими правилами, про які всі ми разом домовилися створюючи коаліцію. Ми домовилися, що всі рішення коаліція приймає спочатку обговоривши їх. Хай в суперечках, але разом. І потрібно, щоб всі учасники коаліції прагнули йти цим шляхом”, – підсумував він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини