«ДФС офіційно визнала, що у мене відсутній податковий борг», – Андрій Журжій

Сьогодні народний депутат Андрій Журжій отримав довідку Державної фіскальної служби про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів. Довідка видана Державною податковою інспекцією у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві.

У документі зазначено, що станом на 26 грудня Андрій Журжій не має заборгованості зі сплати податків.

«Хочеться запитати керівників Генеральної прокуратури, фіскальної служби, які кримінальні провадження вони розслідують, якщо офіційно визнають відсутність складу злочину? І кажіть після цього, що це не піар і не переслідування політичних опонентів!» – зазначає Андрій Журжій.

Нагадаємо, нещодавно Генеральний прокурор заявив, що Генпрокуратура має запитання до електронної декларації народного депутата Андрія Журжія, у зв’язку з чим було розпочато кримінальне провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків).

Народний депутат переконаний, що кримінальні справи проти нього повинні стати публічними і показовими, тому подав спікеру парламенту вимогу про надання згоди Верховної Ради на притягнення його до відповідальності.

Для зняття недоторканності з депутата за його заявою необхідно прийняти ініційований «Самопоміччю» законопроект № 5487 про спрощення позбавлення народних депутатів депутатської недоторканності.

Переглянути довідку

Андрій Журжій
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини