«Деякі парламентарі сьогодні зробили все, щоб завалити закон про ринок електроенергії», – Лев Підлісецький

Парламент відправив законопроект, який руйнує монополію у галузі електроенергетики та запроваджує ринок електроенергії, на повторне друге читання.

«До законопроекту було подано 1200 правок, близько 500 із яких були підтримані комітетом ПЕК. Однак депутати від фракції «Батьківщина» скасували 11 ключових правок, чим, фактично, зруйнували закон», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Лев Підлісецький, голова робочої групи, яка працювала над цим законом.

На переконання народного депутата, у такій конфігурації закон приймати було неможливо, адже він повністю розбалансований.

«Проголосувати закон у такому вигляді – це те саме, що випустити з конвеєра авто без двох лівих коліс. Воно ніби й машина, але їхати не можна. Депутати виключили все, що стосується під’єднання до електромереж. Що найгірше, вони виключили також усі норми, що стосуються так званого постачальника універсальних послуг, який матиме більшу відповідальність перед споживачами та працюватиме із «особливими» споживачами, до прикладу, тими, хто отримує субсидії», – зазначає Лев Підлісецький.

Народний депутат переконаний, що сьогоднішнє голосування у парламенті було спрямоване на те, щоб завалити закон: «І, на жаль, ця тактика була досягнута. Бо я особисто не знаю, що у цьому документі ще можна доопрацювати».

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини