Держава шкодить, а міста рятуються, – Олег Березюк

Керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк спільно із міським головою Шостки та міністром оборони протягом шести місяців працювали над можливими варіантами вирішення питання гептиловмісних речовин, які зберігаються на території Шосткинського району.

«Свого часу держава відзвітувала про знищення ракетного палива, хоча насправді воно не було утилізовано та становить серйозну загрозу для екології», – зазначає Олег Березюк.

І днями на сесії міської ради Шостки було прийнято рішення про виділення 800 тисяч гривень, які дозволять знешкодити гептиловмісні суміші за допомогою спеціальної установки.

«На таких прикладах ми вкотре переконуємось у перевагах децентралізації. Держава шкодить, а міста рятуються. Міська рада невеликого міста змогла знайти кошти для вирішення проблеми, яка півтора роки тому призвела до екологічної катастрофи та могла повторитись у будь-який момент», – наголошує керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини