«Депутати знову показали своє обличчя – заручників олігархату і васалів своїх замовників», — Березюк

Як зазначає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, не погодивши законопроект про тимчасово окуповані території, комітет з питань державного будівництва відкинув якісну роботу свою та Кабінету Міністрів України.

«Цей закон сьогодні є об’єктивною реальністю, яка б дозволила українській державі якісно розвиватися – економічно, політично. Більше цього, цей закон покликаний допомогти тим, хто сьогодні перебуває в полоні, адже офіційно вони не визнаються полоненими, а є або заручниками, або затриманими на території України, а не на тимчасово окупованих територіях, і, відповідно, не захищені міжнародними законами.

Також цей законопроект допомагає людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях, бути під захистом міжнародного права, бо сьогодні там немає контролю української держави, і не визнається контроль держави-агресора. Це безправ’я», – переконаний Олег Березюк.

Голова фракції наголошує, що погодження цього законопроекту профільним комітетом значно скоротило б процедуру і дозволило б парламенту швидко прийняти цей дуже потрібний закон як для держави, так і для людей, які в ній живуть.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини