Депутати Європарламенту: «Бажаємо «Самопомочі» успіхів у подальшій роботі та підготовці до майбутніх парламентських та президентських виборів»

Депутати Європейського парламенту — президент партії Альянс лібералів та демократів Європи (АЛДЄ) Ганс ван Баален та голова неформальної групи «Друзі Європейської України» Пятрас Ауштрявічюс з нагоди з’їзду «Об’єднання «Самопоміч» надіслали вітального листа делегатам.

Як ідеться у зверненні, партії-члени політичної сім’ї АЛДЄ поділяють позицію Об’єднання у питаннях підтримки територіальної цілісності України та вирішення збройного конфлікту, розпочатого Росією на сході України.

Вони також поділяють погляди та ініціативи «Самопомочі» щодо впровадження політичних та економічних реформ для досягнення незалежності судової системи, встановлення верховенства права, посилення підзвітності та відкритості високопосадовців, в тому числі і щодо використання державних коштів.

«Бажаємо вам успіхів у подальшій роботі у Верховні Раді і на виборних посадах по всій Україні, а також у підготовці до майбутніх парламентських та президентських виборів. Ми дуже сподіваємося на подальшу співпрацю між «Об’єднанням «Самопоміч» та партією АЛДЄ. Слава Україні!» – зазначили євродепутати.

object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини