Депутати Самопомочі зустрілись з аграріями

13 червня 2017 року за ініціативи народного депутата України, члена фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Івана Мірошніченка та за участі інших депутатів – Єгора Соболєва, Павла Костенка та Семена Семенченка у Києві було проведено  зустріч з аграріями з Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської областей.

Фермери висловили стурбованість активізацією цинічного і нахабного рейдерства сільськогосподарських підприємств. Державні реєстратори та нотаріуси своїми злочинними діями змінюють власників підприємств у державному реєстрі. Новоспечені «власники» разом із «тітушками» крадуть майно і урожай, швидкими темпами штучно нарощують борги на підприємствах на десятки мільйонів гривень, а на справжніх власників лише здійснюють силовий тиск. Покровителями цього є працівники органів МВС, прокуратури, Міністерства юстиції, а судді виносять рішення на користь рейдерів. Таким чином, органи державної влади нівелюють право власності та його гарантії в Україні.

19 червня народні депутати Мірошніченко Іван та Семенченко Семен провели нараду з декількома десятками фермерів у с. Бережинка Кіровоградської області, де було досягнуто згоди між потерпілими власниками агропідприємств про спільну координацію дій та підтримку одне одного у боротьбі з рейдерами. Для захисту від захоплення власності фермери створили «Аграрну самооборону».

Своєю чергою, депутати пообіцяли забезпечити юридичний супровід, публічну підтримку та привернення уваги влади до численних фактів рейдерських дій. Лише спільними зусиллями можна дати відсіч нахабним загарбникам української землі!

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини