Депутати «Самопомочі» на Одещині не допустили надмірного преміювання місцевих топ-посадовців

Днями Чорноморська міська рада розглядала рішення щодо збільшення окладів її керівництва на 200-300%. Статися це мало за рахунок премій, які видавалися б до різноманітних свят. Незважаючи на те, що у органах місцевого самоврядування Чорноморська працює декілька тисяч людей, доплати отримували б лише семеро обраних, серед яких – мер, його заступники та секретар міськради.

І хоча наразі владі міста не вдалось втілити неоднозначну ініціативу, за словами місцевих представників «Самопомочі», спроби обдурити людей можуть повторитися.

Парадокс ситуації, на думку депутатів «Об’єднання «Самопоміч», полягає в тому, що деяких топ-посадовців не лише немає за що преміювати, а подекуди потрібно звільняти. «Секретар міської ради за півтора року роботи органу не провів жодної наради з головами фракцій. Перший заступник міського голови уже десять років курує землебудування та архітектуру. У нас вулиця пішла в море, бо не здійснювались берегоукріплювальні роботи, а ми хочемо преміювати людину, яка допустила це через свою халатність та бездіяльність», – розповідає депутат Чорноморської міськради від «Самопомочі» Іван Сміренський.

На його думку, ініціативи з вибірковим преміюванням – це ніщо інше як посадова дискримінація. «У такому випадку встановлювати надбавки необхідно всім категоріям працівників органів місцевого самоврядування – від мера до прибиральниці», – акцентує депутат.

object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12935 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони