Депутати провалили законопроект щодо повернення відшкодування ПДВ на операції з експорту сої та ріпаку

Верховна Рада України у четвер двічі провалила голосування за включення до порядку денного
законопроекту, яким передбачено повернення відшкодування ПДВ на операції з експорту сої та ріпаку.

«Це справжній злочин провладної більшості українського парламенту, яка показала своє правдиве обличчя – служіння олігархату всупереч волі виборців. Відмовляючись не те що ухвалювати цей проект, а навіть і розглядати, Верховна Рада підписує собі вирок, оскільки зрив посівної кампанії уже не є чимось лякливим, а цілком реальним фактом на цей рік», – впевнений депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко.

Народний депутат вважає, що його колеги, які не голосують за цей законопроект, отримавши свої мандати, у тому числі і від 13 мільйонів сільського населення, абсолютно ігнорують їх вимоги та вдаються до різноманітних маніпуляцій і «фокусів», аби тільки залишити космічні надприбутки у найбільших латифундистів.

У середу Комітет з питань податкової та митної політики з порушенням всіх можливих норм Регламенту ВР відмінив своє попереднє рішення та надав висновок на свій варіант законопроекту, щодо якого аграрії виступають категорично проти.

«Усього за тиждень ледь не десяток членів профільного Комітету кардинально змінили свою думку, подібне спостерігається і в сесійній залі. Епоха «дикого олігархічного лобізму», яка і так не хоче покидати Верховну Раду, через такі події ще більше вкорінюється та вбиває в людей віру», – додає народний обранець.

На думку нардепа, парламентарі начхали на аграріїв, які стояли цього тижня під Верховною Радою, та десятки тисяч інших фермерів, які одностайно підтримують ухвалення законопроекту.

«Фермери так і залишились на роздоріжжі і не розуміють, чому парламентська більшість своїми рішеннями наказує їм «скинутись» на користь кількох олігархів. Мені цікаво, чи вистачить тепер совісті депутатам-мажоритарникам, які не голосували за розгляд проекту 7403-2, подивитись у вічі своїм виборцям із сільської місцевості і знайти слова для виправдання такого кроку», – заявляє Іван Мірошніченко.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини