Депутат «Самопомочі» у Черкаській міській раді заявляє про погрози з боку місцевого чиновника

Депутат Черкаської міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Романов звернувся до поліції через погрози, які надходять від директора міського департаменту ЖКГ Олександра Яценка.

Як повідомляє Олексій Романов, вони можуть бути спричинені його заявами щодо незаконної забудови на березі Дніпра у мікрорайоні «Дахнівський». Депутат на прохання мешканців озвучував цю інформацію на сесії міської ради та особисто виїжджав на місце разом із представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації.

«Коли ми прибули туди, то будівельної техніки не виявили. Проте, там є оскол, залишки асфальту, бордюри, які були демонтовані під час будівництва доріг у Черкасах. Хаотично засипається узбережжя, напевно, з метою підготовки якогось майданчика для будівництва», – повідомив Олексій Романов у коментарі для місцевого телеканалу «Антена».

Депутат додає, що саме тоді на місце огляду приїхав начальник департаменту ЖКК Олександр Яценко, який в образливій агресивній формі погрожував йому фізичною розправою.

Також Олексій Романов зазначає, що біля його будинку чергувало авто, яке раніше ніколи не з’являлося у цьому районі. Коли ж місцеві вирішили з’ясувати, чого хочуть пасажири, автівка одразу покинула територію поблизу будинку.

У всіх цих обставинах депутат вбачає загрозу життю та здоров’ю своєму та своєї родини, тому звернувся з відповідною заявою до ГУНП у Черкаській області.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини