Декларування для громадських активістів – це помста влади за викриті схеми, — заява фракції “Самопоміч”

Електронне декларування для громадських активістів – це помста влади за викриті схеми та боротьбу за антикорупційні органи, зокрема за Антикорупційний суд.

Контролювати  потрібно статки  тих осіб, які мають доступ до бюджетних грошей. Натомість влада змушує декларувати статки тих активістів, які намагаються контролювати осіб, що  витрачають державні гроші. Це не помилка  – це спланована акція упокорення громадських активістів.

Не існує іншого механізму захистити громадських активістів, окрім внесення  змін до закону «Про запобігання корупції» та звільнення активістів від е-декларування.  Такий законопроект зареєстрований у Верховній Раді, в тому числі, за ініціативи депутатів фракції «Самопоміч».

«Самопоміч» закликає коаліцію перейти від імітації бурхливої діяльності до негайного розгляду законопроекту.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини