«Декілька журналістів-розслідувачів роблять більше, ніж десятки тисяч правоохоронців», – Садовий про викриття корупції в оборонці

Злодійські схеми, мародерство в оборонному секторі, корупція в СБУ і прокуратурі. На переконання лідера «Самопомочі», міського голови Львова Андрія Садового, це тільки «малесенька вершина великого корупційного айсберга, який є в Україні».

Під час спілкування зі ЗМІ у рамках робочого візиту до Херсона політик наголосив, що не знає жодного «бандита чи жуліка, який покараний за корупцію впродовж останніх чотирьох років».

«Як таке може бути, що невеличкі колективи журналістів-розслідувачів роблять більше, ніж десятки тисяч правоохоронців – людей, які отримують мільярди з бюджету на розкриття злочинів. Скільки це можна терпіти?» – каже Садовий і додає, що «цю банду» в сьогоднішніх умовах можна змінити, прийшовши на виборчі дільниці і проголосувавши 31 березня.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини