Дбаємо про своє разом – читайте у новому номері газети «Самопоміч»

У газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 23 вересня читайте:

– Дбаємо про своє разом. На виборах до ОТГ, які відбудуться наприкінці жовтня, “Самопоміч” закликає обирати тих, кому можна довірити свої гроші та свою землю.

– Проблема номер один — корупція. Лідер “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий про першочергові зміни, яких потребує країна.

– Три роки у парламенті: досягнення і позиція команди “Самопомочі”.

– Вирок за виконання обов’язку. Оксана Сироїд про перший прецедент та можливість уникнути тюремних строків для тих, хто боронив українську незалежність на Донбасі.

– Припинити перерізати стрічки. Пожежа у дитячому таборі в Одесі, внаслідок якої загинули троє дітей, має змусити владу задуматись про першопричини такий явищ, переконаний Олег Березюк.

– Пенсійна “не-реформа”. Чому уряд не хоче підвищувати пенсії без рішення парламенту, хоча може це зробити.

– Свавілля влади у Харкові. 20 вересня на сесію Харкіської міськради не пустили депутатів “Об’єднання “Самопоміч” та громадськість. Це — кримінальний злочин та узурпація влади, заявляють у “Самопомочі”.

– Що буде з “Єврономерами”? На переконання Тетяни Острікової, доки “Ланос” буде коштувати, як в Європі вживаний “Мерседес”, українці шукатимуть шпарини в законі.

– Юридичні поради. Як переписати будинок.

– Бібліотека гідності. У Львові 10 вересня відкрили Центр митрополита Андрея Шептицького — першу за часи незалежності будівлю, збудовану спеціально для бібліотеки.

– Ярмарки спорту — давня традиція українців. Понад 100 років тому у Львові відбувався Великий (Шевченківський) здвиг, а сьогодні вже сучасних українців до здорового способу життя залучають місцеві організації “Об’єднання “Самопоміч”.

Усі номери газети доступні на сайті https://issuu.com/samopomichua

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно отримувати газету двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для цього необхідно:

  1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (по буднях з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00 год.) дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні) та залишити свої дані;
  2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини