Давайте почнемо цей день із виправлення гріхів парламенту, – Єгор Соболєв

Народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» спільно із колегами з інших фракцій та позафракційними депутатами заблокували трибуну Верховної Ради, вимагаючи в останній день голосувань першочергово прийняти три рішення: про зняття недоторканності із Михайла Добкіна, обмеження депутатської недоторканності та утворення Антикорупційного суду.

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, на жаль, з такою позицією не погодилися ані фракція БПП, ані Народний фронт, ані Опозиційний блок: «Ми спокійно, цивілізовано вранці зібрали на нараду всіх голів фракцій за участю спікера та Прем’єр-міністра і виклали свою конструктивну позицію.

Під парламентом — люди, обурені тим, що більшість депутатів прикриває таких самих, як вони, від закону і правосуддя. Але більшість у парламенті — у круговій поруці».

Понад те, наголошує Єгор Соболєв, сьогодні на порядку денному парламентської більшості – «подерибанити» бюджет, розділити гроші платників податків”. «Також вони хочуть приборкати Антикорупційне бюро — призначити залежного аудитора, щоб потім звільнити директора Артема Ситника. І третє рішення — ухвалити закон, який поставить у ще більшу залежність Конституційний суд. Це і так вже дуже підконтрольна корупціонерам установа — вони ж хочуть зробити цей контроль ще більшим. Ми — проти, тому вдалися до такого кроку, як блокування трибуни, щоб привернути увагу суспільства і зривати їм голосування», – зазначає народний депутат.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини