Данченко: «Якщо хочете називати бюджет-2018 бюджетом розвитку, припиніть обкладати цифрову галузь податками»

Проект державного бюджету на 2018 рік, розроблений урядом, не можна назвати бюджетом розвитку цифрової економіки. Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко пояснює: «Бюджет розвитку цифрової економіки – це не чергове підвищення рентної плати за радіочастоти.

Скільки можна обкладати податками галузь, яка за умови нашої плідної праці над двома законами – щодо радіочастотного ресурсу та електронних комунікацій – та проведення повноцінного тендеру стосовно 4G, планує наступного року дати 6,7 мільярда гривень надходжень тільки від тендеру?

Крім того, IT-галузь за результатами дев’яти місяців цього року на 18% збільшила свої надходження у валюті. Покажіть мені, будь ласка, ще одну галузь в державі, яка так працює».

Олександр Данченко акцентує: «В усьому світі рентна плата за радіочастоти йде на розвиток галузі. Наша галузь вже платить близько 3 мільярдів гривень на рік радіочастотного ресурсу, але жодної копійки не отримує для свого розвитку. Не можна цього робити. Цифрова економіка – це електронна акцизна марка, розвиток беттінгу, прозора система лотерей. І це дає близько 20 мільярдів гривень на рік сумарно. Ось де потрібно брати».

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини