Данченко: «Всі говорять про інновації, всі говорять про цифровізацію і тут раз, і ми все хочемо знищити»

Депутат «Самопомочі», голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко просить уряд і депутатів не знищувати українську ІТ-галузь податковими кульбітами з ФОП.

«Зараз вся ІТ-галузь стоїть на вухах і не розуміє, що відбувається. Як можна для галузі, яка розвивається, в один момент змінити систему оподаткування. Такого ще не було. Податки люди сплачують тоді, коли вони розуміють прозоре використання цих податків. Для ІТшників їхні всі затрати – це їхня заробітна плата. Вони конкурують цим з Індією, з Польщею. Не можна в один момент сказати: «Все хлопці, вас не буде.

Всі говорять про інновації, всі говорять про цифровізацію і тут раз, і ми все хочемо знищити».
 
Більш того, деякі депутати дозволяють собі лайку стосовно представників ІТ-індустрії, і це неприпустимо.

Данченко каже: «Хочу звернутись до коаліції, деякі депутати просто образили галузь матюками. Це погано, бо ці люди можуть образитись і виїхати. Не можна так. Інновації вбивають корупцію, не потрібно їх знищувати».
 
Також нардеп «Самопомочі» був на мітингу стосовно захисту незалежного нотаріату України, де знову говорили про проблеми реєстрів, проблеми цифровізації.
 
«Незалежні нотаріати – це сильний бізнес, це право на захист своєї власності, тому неможливо знищити незалежний нотаріат. Але також до мене звернулась телекомунікаційна галузь і наступний мітинг, швидше за усе, буде від
телекомунікаційників».
 
Останніх, за словами Олександра Данченка, непокоїть невиконання закону України про доступ до інфраструктури.

«Просив би дати інноваційного «стусана» міністерствам, які не виконують ці завдання».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини