Данченко: «Успіх запровадження цифрової економіки залежить від консолідації держави та бізнесу»

Днями в Одесі пройшла конференція Telecom Ukraine 2018, яка зібрала на дискусійних панелях всіх представників галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). На конференції обговорювалися питання: впровадження елементів цифрової економіки, реальні кейси застосування Інтернету речей, законодавчі аспекти реформи галузі ІКТ, консолідації знань і зусиль держави, правоохоронних органів та бізнесу у захисті цифрового простору України та багато інших.

Олександр Данченко, Голова Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку, на відкритті Telecom Ukraine 2018 зазначив: «Ми з вами спільно формуємо майбутнє України, бо немає іншого шляху крім активного впровадження елементів цифрової економіки. На жаль ми стикаємося з великою кількістю спротиву, починаючи від ігнорування депутатами розгляду необхідних законопроектів, закінчуючи блокуванням прийнятих рішень на місцях. Цифрова економіка – це найбільший ворог корупції. І чим більше ми активні, тим активніше старі корупціонери намагаються заблокувати її впровадження».

В результаті роботи учасників конференції стало формування спільного подальшого плану дій у питаннях роботи над законопроектами, імплементацією реформ на місцях. За словами Данченка участь ринку у державницькій роботі надзвичайно важлива, і в цьому сенсі спільна робота ІКТ ринку є дуже показовою і має стати прикладом для інших галузей.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини