Данченко: «Цифровізація вбиває корупцію. Давайте від слів переходити до діла»

Нині Кабінет Міністрів багато говорить про черговий виток боротьби з контрабандою за участю Міністерства внутрішніх справ. Однак, переконаний народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко, цим має займатися не поліція.

Він розповідає: «Не потрібно ставити на митниці нових поліцейських. Розвиток економіки потрібно робити інноваційно, інтелектуально, з цифровізацією.

1,5 мільярда гривень можна кожного року заощадити для бюджету за рахунок запровадження автоматичної системи реєстрації телефонів, гаджетів за imei кодами. Запровадження цифрової акцизної марки – це щонайменше п’ять мільярдів гривень на рік».

«Шановні колеги, – звертається народний депутат до уряду, – я готовий дати десять-п’ятнадцять IT- спеціалістів з України до Кабінету Міністрів. Вони поборють контрабанду, контрафакт за півтора-два місяці. Ці рішення готові, просто візьміть та зробіть все».

«Навіть в Європарламенті ми говорили – цифровізація вбиває корупцію. А ми можемо зробити цифровізацію. Давайте від слів переходити до діла», – підсумовує Олександр Данченко.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини