Данченко: «Цифровізація вбиває корупцію. Але, на жаль, в бюджеті цього немає»

У проекті державного бюджету на 2019 рік немає ні цифрової ініціативи, ні запровадження цифрових сервісів, котрі могли би вбити корупцію.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко наголошує: «Ми говоримо, де знайти кошти, а питання запровадження електронної акцизної марки на державному рівні, питання контролю за лотереями, електронного контролю за контрабандою – нічого немає. Питання про ефективну роботу українських реєстрів – також нічого немає».

«Ми надавали ці пропозиції, – продовжує парламентар. – Це додатково 30 мільярдів гривень на рік, просто нічого не роблячи. Цифровізація вбиває корупцію. Але, на жаль, в бюджеті цього немає».

Крім того, нині хочуть знищити Український державний центр радіочастот, який разом з Національною комісією приніс 18 мільярдів гривень до бюджету. «Де ж інновації, якщо ми вбиваємо все, що є?» – підсумовує Олександр Данченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини