Данченко: «Сімнадцять людей з битами – ось реальність українського ІТ, а не робот Софія»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Олександра Данченка, проект бюджету на наступний рік вчергове обкладає галузь інформаційних технологій та зв’язку, яка розвивається, і одна із небагатьох, що приносить гроші в бюджет.  

«Я б хотів порадити топ-чиновникам Кабінету Міністрів зустрітися із звичайними ІТ-шниками і зв’язківцями, а не роботом Софією. Тому що навіть ті, хто створили робота Софію, знають, що це робиться за рахунок інвестицій, інвестицій в економіку.

Дуже прошу звернути увагу на галузь, яка дає величезні кошти. Вимагаю зняти підвищення рентної ставки на 9%, інакше не залишиться нічого», – наголошує Олександр Данченко.

На його переконання, через те, що реальна цифровізація не впроваджується, в Україні процвітає рейдерство: «Наведу останній приклад – два тижні тому, село Старі Петрівці. Банда із 17 людей – «Фінансова компанія «Інвесткредо», за допомогою реєстратора Міхачова, на якому вже десяток незаконних реєстрів, просто приїхали віджимати дім і ділянку. 17 людей з битами – і це вже по всій країні. Нічого не робиться!»

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини